• Robur '58 AH1 BASEBALL

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18 sep. 14:00Robur '58 AH1 - Caribe AH1Sportpark Orderbos
    25 sep. 10:00Blue Socks AH1 - Robur '58 AH1Sportpark Spitsbergen
    25 sep. 12:00Blue Socks AH1 - Robur '58 AH1Sportpark Spitsbergen
    2 okt. 14:00Robur '58 AH1 - UVV AH2Sportpark Orderbos
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 sep.BSC Almere AH1 - Robur '58 AH124 - 0
    12 sep.BSC Almere AH1 - Robur '58 AH119 - 0
    5 sep.Zuidvogels - Robur '58 AH117 - 3
  • Poulestanden Robur '58 AH1 (HAWC1 Honkbal Aspiranten)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zuidvogels11911139518819
    2Caribe AH11080281404116
    3Domstad Dodgers AH1860275314412
    4UVV AH21051478562211
    5BSC Almere AH1114169666309
    6Blue Socks AH18305525026
    7Zuidvogels AH171064191-502
    8Robur '58 AH111011026203-1771
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Ballegoy, Suzanne vanTeamspeler
    Bogaard, Sven uit denTeamspeler
    Dekker, DylanTeamspeler
    Haas, Gijs deTeamspeler
    Hoekstra, JelleTeamspeler
    Kanne, LennartTeamspeler
    Mensink, LuukTeamspeler
    Otter, KyanTeamspeler
    Wu, SamTeamspeler
    Wulferink, TimTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Oosterbroek, ThijsTechnische stafCoach
    Visser, AniqueTechnische stafCoach
    Visser, MickTechnische stafCoach
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Robur '58 AH1

    VS

    Caribe AH1

    18 september 202114:00 uur
    Sportpark Orderbos 3 - Softbal / Jeugd Honkbal

    dag

    uur

    min

    sec