• Zaterdag 23 maart organiseert H.S.V. Robur '58 het Lente Jeugd Toernooi. De velden liggen in het mooie sportpark Orderbos en de vereniging ontvangt u deze dag graag voor een mooi toernooi. 

    Het toernooi is voor de jeugdteams honkbal. Er zijn beeball teams aanwezig, honkbal pupillen en aspiranten en een oefenwedstrijd voor de pupillen softbal.
    Er spelen 29 teams, wij verwachten ongeveer 320 kinderen en 150 ouders en begeleiders. Het toernooi vindt plaats op alle velden van Robur '58.
     
    Voor een lekkere lunch hoeft u niet weg en u hoeft ook niet alles van huis mee te nemen. 
  • Wedstrijdschema

    Veld 4aVeld 4BVeld 12AVeld 12BVeld 15bVeld 15a
    SB aspirantenHB Pup 2e klasseBeeballHB Pup 2e klasseHB Pup 3e klasseHB Pup 3e klasse
    Poule 1Poule 2
    09.30 – 10.15A’dam Pirates -BucksZuidvogels – Almere ‘90Zuidvogels - BucksBucks - GreenheartsJeka – BedrocksOVVO-Bucks
    10.30 – 11.15TTT - A’dam PiratesAlmere ’90 - TTTQuick - ZuidvogelsGreenhearts – A’dam Northern StarsBedrocks - OVVOBucks - Jeka
    11.30 – 12.15Bucks - TTTTTT - ZuidvogelsBucks - QuickA’dam Northern Stars - BucksBucks - BedrocksOVVO- Jeka
    12.15 – 12.30Velden aanpassen
    12.30 uurPrijsuitreiking ochtend
    HB Asp. 3e klasseHB Asp. 3e klasseHB Asp. 3e klasseSB PUPILLENHB Asp. 3e Klasse
    Poule 1Poule 2Poule 2
    13.00 – 13.45A’dam Northern Stars 1 – GreenheartsBucks - OVVOBedrocks - HickoryHilversum - BucksFalcons – Nieuwegein Diamonds
    14.00 – 14.45OVVO – A’dam Northern Stars 1Bucks – Almere ‘90Nieuwegein Diamonds – BedrocksBucks - HilversumHickory - Falcons
    15.00 – 15.45A’dam Northern Stars 1 – BucksGreenhearts – Almere ‘90Nieuwegein- HickoryFalcons - Bedrocks
    16.00 – 16.45Greenhearts – BucksAlmere ’90 - OVVOPrijsuitreiking Poule 2Prijsuitreiking Poule 2
    17.00 - 17.45Almere ’90 – A’dam Northern Stars 1OVVO - Greenhearts
    18.00 uurPrijsuitreiking Poule 1
  • Uitslagen ochtend

    SB AspirantenHB Pupillen 2e klasseBeeballHB Pupillen 3e klasse
    Poule 1Poule 2
    1TTTZuidvogelsBucksBucksOVVO
    2BucksTTTA'dam Northern StarsZuidvogelsBedrocks
    3A'dam PiratesAlmere '90GreenheartsQuickBucks
    A'dam Pirates - Bucks5-7Zuidvogels - Almere '905-1Bucks - Greenhearts8-0Zuidvogels - Bucks9-9Jeka - Bedrocks0-4
    TTT - A'dam Pirates4-0Almere '90 - TTT3-6Greenhearts - A'dam Northern Stars0-11Quick - Zuidvogels10-12OVVO - Bucks10-0
    Bucks - TTT1-1TTT - Zuidvogels3-7A'dam Northern Stars - Bucks2-4Bucks - Quick8-11Bucks - Jeka6-0
    Bedrocks - OVVO1-9
    Bucks - Bedrocks4-9
    OVVO - Jeka9-1
  • Uitslagen middag

    HB Aspiranten 3e klasse
    1OVVOBedrocks
    2BucksFalcons
    3GreenheartsHickory
    4Almere '90
    5A'dam North Stars
    Poule 1Poule 2
    A'dam Northern Stars 1 - Greenhearts1-1Falcons - Nieuwegein Diamonds11-0
    OVVO - A'dam North Stars3-0Bedrocks - Hickory5-2
    Bucks - OVVO0-9Hickory - Falcons2-10
    Bucks - Almere '908-1Nieuwegein Diamonds - Bedrocks1-13
    A'dam North Stars - Bucks1-9Nieuwegein Diamonds - Hickory1-6
    Greenhearts - Almere '905-2Falcons - Bedrocks0-2
    Greenhearts - Bucks0-4
    Almere '90 - OVVO0-1
    Almere '90 - A'dam North Stars3-1
    OVVO - Greenhearts2-0