• Honkbal Aspiranten 1 Bucks

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 sep. 11:00Apeldoorn Bucks AH1 - Giants AH1Sportpark De Maten
    28 sep. 13:30Uitsmijters '55 AH1 - Apeldoorn Bucks AH1t Maatveld-Nijreesbos
    5 okt. 14:00Apeldoorn Bucks AH1 - Animals AH1Sportpark De Maten
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Apeldoorn Bucks AH1 (HAWC1 Honkbal Aspiranten)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Uitsmijters '55 AH1131003137904720
    2Apeldoorn Bucks AH113913133983519
    3Animals AH113913145737219
    4CUBS AH1149141391043519
    5Blue Hawks Zwolle AH115915137904719
    6Giants AH1157081371261114
    7Tex Town Tigers AH3155010102153-5110
    8Apeldoorn Bucks AH2153012122178-564
    9Hickory AH113001348188-1400
  • Staf

    NaamFoto
    Bernabela, Elbert
    Rozema-Ruijgrok, Anita
  • Spelers

    NaamFoto
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Berends, Wouter
    Bernabela, Elnicio
    Kanne, Tycho
    Mathilda, Tyrese
    Meerman, Thijs
    Rozema, Valentino